Médiamegjelenések 2012-ben

Az Útkezelő Szervezetről megjelent nyomtatott és videó anyagok.

GYMJV Útkezelő Szervezete


Médiamegjelenések

Újság

2012.11.21.


Advent Győrben

November utolsó napján ismét ünnepi fénybe burkolózik a város. Az Advent időszaka idén is felejthetetlen hangulatot, színes programokat és sok meglepetést tartogat az ünnepre készülődőknek. Csak egy közülük: A győriek újra élvezhetik a varázslatos Széchenyi téri fényjátékot.

gyorplusz.hu


kisalfold

Rádió

.


 Televízió

2012.11.21.

Advent Győrben

Közeleg a karácsony, közeleg az adventi fesztivál. Városunk legmeghittebb rendezvénysorozata jövő hét pénteken, azaz november 30-án indul az ünnepélyes fesztiválnyitóval, a Széchenyi téren. A hagyományos piaci forgatag, és a kézművesek mellett kulturális programokból sem lesz hiány, így városunkba látogat az Alma együttes, a Szkalla lányok és Sebestyén Márta is, aki a keddi sajtótájékoztatón is részt vett. Természetesen az adventi időszakban ünnepi díszbe öltözik a város, erről 40 ezer fényforrás, 32 fenyőfa, és 120 faház gondoskodik.

tv.gyorplusz.hu